"אני ממליץ לרוץ להרשם ולקבל את הידע החשוב הזה"

רוצה לשמוע מה תלמידים שלנו אומרים?

"בזכות הקורסים של Sound Online אני יכול להקליט ולערוך את המוזיקה שלי בעצמי"

נגן וידאו אודות מתן בן זהב ממליץ
נגן וידאו אודות אשר בן אבו ממליץ
נגן וידאו אודות אמיתי מן ממליץ
נגן וידאו אודות יוחנן בלייך ממליץ
נגן וידאו אודות מנחם הכהן ממליץ
נגן וידאו אודות ישי וייס ממליץ
נגן וידאו אודות דודי סתר ממילץ
נגן וידאו אודות יוגב ברנס ממליץ
נגן וידאו אודות כפיר נגר ממליץ
נגן וידאו אודות מתן זגורי ממליץ
נגן וידאו אודות גל שריג ממליץ
נגן וידאו אודות יוסף לבנון ממליץ
נגן וידאו אודות אבי ברין ממליץ
נגן וידאו אודות שלומי אברהם ממליץ
נגן וידאו אודות ישראל בש ממליץ
נגן וידאו אודות אליהו אסבן ממליץ
נגן וידאו אודות אביחי פז גרינוולד ממליץ
נגן וידאו אודות אלון מלמד ממליץ

קורס מצויין שנותן הרבה כלים לצורת חשיבה נכונה ופשוטה למה זה מיקס ואיך לגשת אליו. הכרות עם הרבה כלים ופלאגינים שיקפיצו את צורת העבודה של כל אחד ויקחו אותו לרמה הבאה. מחיר מעולה וירון הוא נעים מלא ידע וסבלני.

התלבטתי בהתחלה אם להירשם לקורס כי חששתי שאת רוב החומר אני כבר יודע. בפועל אני מרגיש שהקורס קידם אותי מאד - ירון מסביר כל רכיב בעבודת המיקס לעומק ובצורה מסודרת, מה שחידד את העבודה שלי על מיקס בצורה משמעותית מאד. שיטות העבודה נלמדות מהתחלה עד הסוף: סידור הקבצים, נקיון, שימוש בפלאגינים, תיקונים ואוטומציות - כל מה שצריך!

ירון הוא פשוט נשמה, ולא רק זה - הוא מקצועי בטירוף! אני יוצא מהקורס עם טעם של עוד, עם תחושה שיש עם מה לעבוד ועם רצון להמשיך להתנסות.

נהנתי מאוד ולמדתי המון. הקורס טוב מאוד ואתה מעביר את החומר בצורה מעולה.

כמפיק ומוסיקאי קיבלתי מהקורס של ירון גישה מקצועית לעולם הסאונד וההפקות. הקורס ממש יסודי, מקצועי ונגיש. ממליץ בחום רב!!

ירון, הקורס שלך לא פחות ממדהים, יסודי מקיף ברור ומאתגר כאחד. מרגיש שרמת העבודה והמודעות שלי עלו מאוד בזכותך, אז תודה גדולה!

רכשתי את שני הקורסים מיקס ומאטרינג של ירון סאפר התותח, בזכות הקורסים רכשתי הרבה ידע והרבה טכניקות. אני ממליץ מאוד לקחת את הקורסים שלו בלי לחשוב פעמיים. היום אני מסוגל לעשות את כל המוזיקה שלי בעצמי מההתחלה ועד הסוף וברמה גבוה!

תודה רבה על קורס מקיף שנותן תמורה מצויינת למחיר! השיעורים זמינים כל הזמן ואני יכולה לשוב ולצפות בהם שוב ושוב ובכל פעם לגלות עוד משהו שלא שמתי לב אליו. ירון מקצוען ותענוג ללמוד ממנו!

הגעתי לירון כמוזיקאי מופיע ויוצר שרצה לקבל עוד ידע, להרחיב את האופק ולקבל כלים ליצירה שלי. הקורס מובן וברור, מועבר בצורה נעימה ומקצועית. מהר מאוד פתחתי אולפן פרטי והיום אני נותן שירותי אולפן ומייצר הכנסה נוספת בתחום. ממליץ לרוץ להרשם ולקבל את הידע החשוב הזה.

ירון מסביר נפלא, נותן דוגמאות ומסביר במילים מה שהוא עושה. הקורס נותן המון במחיר באמת מצחיק.

תודה רבה ירון על קורס מלא בידע שפתח לי את האוזניים ואת הראש. מבנה הקורס והנוחות שבזמינות שלו מייצרים חוויית למידה מותאמת ומועילה! תודה!

בזכות הקורס של ירון הבנתי דברים שבמשך הרבה זמן לא הצלחתי להבין. הקורס מועבר בצורה ברורה ואנושית, בגובה העיניים, ומצליח להנגיש נושאים מורכבים לרמה מעשית וקונקרטית. מומלץ מאוד.

אהלן אנשי הסאונד, המפיקים והיוצרים אני רוצה להמליץ לכם על קורס של ירון סאפר! קורס מדויק , מאוד ברור - הכל תכלס בלי חומר עיוני מעיק. ממליץ מאוד!

תמיד הסתבכתי עם השלב הזה שנקרא מאסטרינג, וכאן פשוט סדרת לי ת'ראש (או יותר נכון הפכת לי אותו..) צורת ההגשה שלך , הדוגמאות ועצם הידע עצמו פשוט מדהימים ויוצאים מגדר הרגיל , במשך כל הפרויקטים האחרונים שלי, השתמשתי בעצותייך המחכימות ,ופשוט פנים חדשות באו לכאן ... סוף סוף הרגשתי מה שתמיד היה חסר לי ולא ידעתי איך להגיע אליו.

בוא להיות תלמיד מרוצה

מוכן ללמוד?

עדיין אין לך חשבון? רוצה גישה לקורסים שלנו?